دسته بندی ها

گروه 1 گروه 1
۰ ۰
قلم کالا
ریال
Lavazem Khanegi

قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات لوازم خانگی

 

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی در لوازم خانگی

کاربران می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی بانک پاسارگاد در سایت لوازم خونگی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‌شود .

پرداخت درب محل با لوازم خانگی

به کاربران توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، ما این امکان را نیز فراهم آورده‌ایم که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آن‌ها تهران باشد هزینه را هنگام تحویل و گرفتن سفارش به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند:

  • پرداخت توسط کارت بانکی با دستگاه کارت خوان

سیار از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش دستگاه می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند.

  • پرداخت نقدی درب محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده‌ایم.

  • پرداخت کارت به کارت

قیمت کالاهای موجود در سایت با احتساب 9% مالیات ارزش بر افزوده محاسبه گردیده است، تحویل گیرنده در صورت پرداخت اینترنتی هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

ارسال محصول مشتریان لوازم خانگی

تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌هایی با ارزش بیش از یک صد و بیست هزار تومان و درشهر تهران می‌شود. مدت زمان تحویل سفارش‌های شهر تهران اگرتا قبل از ساعت 13:00 سفارش داده شده باشد همان روز به دست سفارش دهنده خواهد رسید و سفارش‌های بعد از ساعت 13:00 فردای آن روز به دست سفارش دهنده خواهد رسید. مدت زمان تحویل سفارش‌های شهرستان‌ها پس از تحویل به پست و یا باربری بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 42 تا 24 ساعت کاری است. مشتریان عزیزی که از طریق کارت‌های اعتباری ایران رنتر خرید می‌کنند هزینه ارسال کالاها بر عهده مشتریان است. کالاهای ارسالی به شهرستان پس کرایه می‌شوند و کالاهای ارسالی تهران هم شامل کرایه می‌شود.

عضویت در خبرنامه

كاربر محترم جهت عضويت در خبرنامه الكترونيكی سايت، لطفا شماره تلفن همراه خود را در فرم روبرو وارد نمایید

جهت استفاده از امکانات سایت لطفا ثبت نام و یا ورود کنید